KATEŘINA MALINKA

Líbí se mi, jak se trendy mění, ukazují se problémy a i já jdu s kůží na trh.

Moje okolí tvrdí, že jsem se narodila s foťákem v ruce. Když zapřemýšlím zpětně, je pravda, že jsem si za první velké spoření běžela koupit svoji první zrcadlovku, udělala jsem si z obýváku ateliér a fotila svoje krásné kamarádky. Cesta k mé vášni byla ale trnitá, párkrát jsem focení vzdala, odložila nebo prodala foťák.

Nikdy jsem totiž nevěřila tomu, že bych se focením mohla živit (a to byl asi ten hlavní problém, když jsem nevěřila sama v sebe, kdo jinej, že jo?). Až můj manžel, který mě vždycky podporoval, mě naučil, že člověk může být kýmkoliv bude chtít, když si za tím půjde. A ono to vyšlo! Tvrdě jsem dřela, chodila do zaměstnání a po práci fotila zadarmo, abych měla krásný fotky do portfolia než přišli reální stálí platící klienti. Kdo se nepohybuje v této branži, nedokáže si totiž ani představit, kolik na začátek stojí být profi fotograf, o tom ale jindy.

Pracovala jsem v obchodech, oblíkala figuríny a stylovala prodejny, ale teď vím, že to tak mělo být a spoustu věcí využívám při focení.

Focení jsem si musela doslova vybojovat, už jsem věděla, že to znovu nevzdám - od listopadu minulého roku jsem šla na sebe, přímo v koroně, ale už jsem si chtěla plnit sny a cítit se svobodně. Smířila jsem se s tím, že mi měsíčně nepřijde výplata ve stejný den, že možná nebudu mít z čeho zaplatit nájem, ale ta svoboda, že si naplánuji focení kdykoliv budu chtít ( takže nejlíp pořád :D ), budu zachycovat krásné momenty, že mě nabíjí moje práce, stálo to za to. Nadchla jsem se focením tak, že je to moje láska, můj projekt, při kterém jde vše hladce, nevnímám čas a dělá mě to šťastnou. Přitahuji si do života stejně smýšlející a přejíci lidi - co vyzařuješ, to přitahuješ. A tím vám chci říct, že všechno co se má stát, se stane!

A ješte pár věcí o mě:

✨Letos oslavím 30

✨ S manželem jsme se brali v Chorvatsku, proto nejsem "ová"

✨ Nemám vystudovanou foto školu, prošla jsem 2 fotokurzy za poslední dva roky a všechno řeším pocitově

✨ Máme 6 zvířat- psa, želvu a 4 kočky. Zbožňuji zvířata, prosím berte je na focení!

✨ Miluju západy slunce, moře, kreativitu, interiérový design a boho styl

✨ Fotím na Nikon D750 a moje oblíbený sklo je 35mm v 1.8.

✨ Dost často se bičiju, že něco není dokonalé, časem totiž dostávám nadhled, získávám zkušenosti a už bych něco udělala jinak.. Ale sledovat progres podle svých fotek je skvělej pocit!

Je ještě něco, co by vás zajímalo? Dejte mi vědět! 


Co říkají klienti:

"Když jsem poprvé narazila na profil paní fotografky, věděla jsem, že to je to, co celou dobu hledám. Ta atmosféra, útulnost z fotek je až neuvěřitelná, jako by každá fotka měla vlastní příběh. Největší plus celého focení byla komunikace, naprosto přirozená a kamarádská. Paní fotografka poradí jak si stoupnout, kam s rukama, kam koukat nebo nekoukat, takže nervozita opadla a my si mohli focení užít. Ještě jednou děkujeme i za možnost focení s pejskem, bylo to komplikovanější, ale výsledek stojí za to."

Anička a František

Párové focení

"Kačenko děkuji moc za krásnou památku a příjemné usměvavé setkání. S tebou šlo vše od srdíčka a jsi prostě člověk na správném místě. Těším se až malá bude mezi námi a přijdeme se společně bliknout.

Jedním slovem top."

Kristýnka

Těhotenské focení

"Naše párové focení s Katkou bylo naprosto super. Katka je velký profesionál, který navíc dokáže navodit příjemnou a pohodovou atmosféru během focení. Výsledné fotky jsou jedním slovem DOKONALÉ a nemůžeme se na ně vynadívat. Všem vřele Kačku doporučuji!"

Anetka a Ron

Párové focení

„Děkujeme Káti za překrásné párové fotky. Focení bylo naprosto přirozené a pohodové. Káťa za námi dojela na vybranou lokalitu, takže je naprosto ochotná a úžasná. Dokonce i manžela focení bavilo a celkově to byl super fotící večer. Ještě jednou velké díky za super přístup a překrásné fotografie. Těšíme se na další focení. <3"

Gabča a Michal

Párové focení

"Kačulko, ještě jednou děkujeme za skvělé focení, plné srandy a za rychlé poslání naprosto úžasných fotek Ty ses pro to focení prostě narodila, jsi skvělá a už teď se těšíme na další!"

Evča s rodinou

Rodinné focení

"Kati je úžasná, milá a talentovaná. Mám s ní již druhou zkušenost a rozhodně doporučuji. Focení bylo příjemné, plné srandy, krásného západu slunce a hlavně si to užil i náš malý rošťák. Krásné fotky dneska umí kde kdo... Ale zachytit atmosféru, lásku a kouzlo okamžiku, umí jen profík! Kači jedno velké děkuji! Jsi skvělá!"

Marcelka s rodinou

Rodinné focení

"Moje milá Kati, na fotky se samozřejmě díváme 50x a stále poprvé, jedna je lepší jak druhá a to i přes naši totální neprofesionalitu, dokázala jsi zastihnout dokonalý momentky a už se nemůžu dočkat, až budou viset na zdi a my vymyslíme další termín a téma na focení. To, jak se před tvým objektivem člověk cítí přirozeně a uvolněně, nemusím ani zmiňovat. Děkujeme mnohokrát! Jsi nejlepší!"

Kristýnka a Matěj

Párové focení

"Skvělá paní fotografka, moc milá, příjemná a ochotná, krásné profesionální fotky, rychlé dodání jsme moc spokojeni se spoluprací a že jsme si Vás vybrali na náš den"

Adélka a Ivo

Svatební focení

"Měla jsem tu čest, mít Kačku za fotografku na naší svatbě a můžu říct, že se líbila i mojí mamce, která obdivovala její kožené krásné popruhy na foťáky, které tasila jako Lara Croft své zbraně! Je to profík každým coulem. Miluju její fotky u západu slunce, jako západ samotný a jsem nesmírně ráda, že nám udělala tak nádherné fotky v náš nezapomenutelný den. Děkuju a doporučuju."

Lucka a David

Svatební focení

"S Kačkou se známe od malička a jsme i taková skoro rodina, ale nebudu ji tady vychvalovat kvůli tomu, ale proto, že má fakt talent. Zvládla mi udělat krásné těhotenske focení i bez partnera, který se nemohl zúčastnit a fotky jsou nádherný! Je vidět, že ji focení baví, protože má vše do detailu vymyšlený a krásně upravený. Už se těším na další focení, tentokrát rodinné ."

Nicol

Těhotenské focení

"Moc děkujeme za příjemné focení, strašně milá a pozitivní osoba, s kterou si zaručeně sednete. O to lepší focení pak je, je přirozenější vyplývající z dané situace a o to víc nádherné fotky vznikají. Všem jedině doporučujeme !!! :)"

Hanka a Tibor

Párové a předsvatební focení

"Kačka je úžasný člověk, který mi vpadl do života v roce 2012 právě díky focení.

Dnes patří mezi mé nejbližší, a já si toho nesmírně vážím. Kačka je nesmírně talentovaná a profesionální fotografka. Ušla dlouhý kus cesty a rozhodně to stálo za to. Focení s Kati probíhá v naprosté pohodě, žádný stres ani vrásky, to vám dosvědčí i můj nerad fotící se manžel. A jaký je výsledek z focení? K nezaplacení, i během krátkého focení se Kačce vždy podaří zachytit jací jste a vaši přirozenost. Koukněte na výsledek a posuďte sami.

PS: děkujeme a těšíme se na příště."

Nikča a Tom

Párové focení