KATEŘINA MALINKA

Kdo jsem?

Ahoj, jmenuji se Katka a jsem profesionální fotografka. Jsem z Brna, ale ráda dojedu kamkoliv. Je mi 29 let, mám skvělého manžela šéfkuchaře a byt plný zvířat. Miluji výborné jídlo, zábavu a cestování.  Ano, opravdu je Malinka moje pravé příjmení, brali jsme se s manželem v Chorvatsku a příjmení mi tak zůstalo bez "ová". :-) 

Nejsem moc na věty typu " jsem taková ta holka, co si jde za svým snem.." nebo "vždycky jsem věděla, že budu fotit" :) ne, tohle vám tu vyprávět nebudu.

Focení pro mě bylo jen koníčkem, začala jsem v roce 2010 focením sportu, později jsem si z bytu udělala ateliér a fotila svoje krásné kamarádky. Svoji první svatbu jsem fotila v roce 2012, kdy známým vypadl fotograf den před svatbou. Věřím, že všechno, co se má stát, se stane, takže to určitě nebyla náhoda. Jedna nevěsta to řekla druhé, ta dalším a díky všem recenzím jsem dnes tam, kde jsem a jsem za to neskutečně vděčná. Protože když najdete práci, která vás baví, už nikdy nemusíte pracovat :-) 

Vyzkoušela jsem si již spoustu druhů focení, ale mezi moje nejoblíbenější patří párové, těhotenské, rodinné a svatební.  

Jen posuďtě sami - těším se na vás! 


Co říkají klienti:

"Když jsem poprvé narazila na profil paní fotografky, věděla jsem, že to je to, co celou dobu hledám. Ta atmosféra, útulnost z fotek je až neuvěřitelná, jako by každá fotka měla vlastní příběh. Největší plus celého focení byla komunikace, naprosto přirozená a kamarádská. Paní fotografka poradí jak si stoupnout, kam s rukama, kam koukat nebo nekoukat, takže nervozita opadla a my si mohli focení užít. Ještě jednou děkujeme i za možnost focení s pejskem, bylo to komplikovanější, ale výsledek stojí za to."

Anička a František

Párové focení

"Kačenko děkuji moc za krásnou památku a příjemné usměvavé setkání. S tebou šlo vše od srdíčka a jsi prostě člověk na správném místě. Těším se až malá bude mezi námi a přijdeme se společně bliknout.

Jedním slovem top."

Kristýnka

Těhotenské focení

"Naše párové focení s Katkou bylo naprosto super. Katka je velký profesionál, který navíc dokáže navodit příjemnou a pohodovou atmosféru během focení. Výsledné fotky jsou jedním slovem DOKONALÉ a nemůžeme se na ně vynadívat. Všem vřele Kačku doporučuji!"

Anetka a Ron

Párové focení

„Děkujeme Káti za překrásné párové fotky. Focení bylo naprosto přirozené a pohodové. Káťa za námi dojela na vybranou lokalitu, takže je naprosto ochotná a úžasná. Dokonce i manžela focení bavilo a celkově to byl super fotící večer. Ještě jednou velké díky za super přístup a překrásné fotografie. Těšíme se na další focení. <3"

Gabča a Michal

Párové focení

"Kačulko, ještě jednou děkujeme za skvělé focení, plné srandy a za rychlé poslání naprosto úžasných fotek Ty ses pro to focení prostě narodila, jsi skvělá a už teď se těšíme na další!"

Evča s rodinou

Rodinné focení

"Kati je úžasná, milá a talentovaná. Mám s ní již druhou zkušenost a rozhodně doporučuji. Focení bylo příjemné, plné srandy, krásného západu slunce a hlavně si to užil i náš malý rošťák. Krásné fotky dneska umí kde kdo... Ale zachytit atmosféru, lásku a kouzlo okamžiku, umí jen profík! Kači jedno velké děkuji! Jsi skvělá!"

Marcelka s rodinou

Rodinné focení

"Moje milá Kati, na fotky se samozřejmě díváme 50x a stále poprvé, jedna je lepší jak druhá a to i přes naši totální neprofesionalitu, dokázala jsi zastihnout dokonalý momentky a už se nemůžu dočkat, až budou viset na zdi a my vymyslíme další termín a téma na focení. To, jak se před tvým objektivem člověk cítí přirozeně a uvolněně, nemusím ani zmiňovat. Děkujeme mnohokrát! Jsi nejlepší!"

Kristýnka a Matěj

Párové focení

"Skvělá paní fotografka, moc milá, příjemná a ochotná, krásné profesionální fotky, rychlé dodání jsme moc spokojeni se spoluprací a že jsme si Vás vybrali na náš den"

Adélka a Ivo

Svatební focení

"Měla jsem tu čest, mít Kačku za fotografku na naší svatbě a můžu říct, že se líbila i mojí mamce, která obdivovala její kožené krásné popruhy na foťáky, které tasila jako Lara Croft své zbraně! Je to profík každým coulem. Miluju její fotky u západu slunce, jako západ samotný a jsem nesmírně ráda, že nám udělala tak nádherné fotky v náš nezapomenutelný den. Děkuju a doporučuju."

Lucka a David

Svatební focení

"S Kačkou se známe od malička a jsme i taková skoro rodina, ale nebudu ji tady vychvalovat kvůli tomu, ale proto, že má fakt talent. Zvládla mi udělat krásné těhotenske focení i bez partnera, který se nemohl zúčastnit a fotky jsou nádherný! Je vidět, že ji focení baví, protože má vše do detailu vymyšlený a krásně upravený. Už se těším na další focení, tentokrát rodinné ."

Nicol

Těhotenské focení

"Moc děkujeme za příjemné focení, strašně milá a pozitivní osoba, s kterou si zaručeně sednete. O to lepší focení pak je, je přirozenější vyplývající z dané situace a o to víc nádherné fotky vznikají. Všem jedině doporučujeme !!! :)"

Hanka a Tibor

Párové a předsvatební focení

"Kačka je úžasný člověk, který mi vpadl do života v roce 2012 právě díky focení.

Dnes patří mezi mé nejbližší, a já si toho nesmírně vážím. Kačka je nesmírně talentovaná a profesionální fotografka. Ušla dlouhý kus cesty a rozhodně to stálo za to. Focení s Kati probíhá v naprosté pohodě, žádný stres ani vrásky, to vám dosvědčí i můj nerad fotící se manžel. A jaký je výsledek z focení? K nezaplacení, i během krátkého focení se Kačce vždy podaří zachytit jací jste a vaši přirozenost. Koukněte na výsledek a posuďte sami.

PS: děkujeme a těšíme se na příště."

Nikča a Tom

Párové focení