OBJEDNÁNÍ TERMÍNU:

Pokud jste si jistí, že já jsem pro vás správný fotograf s ohledem na mé podání, portfolio, styl úprav do teplých barev - díky čemuž se mé barvy mohou od reálných barev lišit, vyplňte prosím kontaktní formulář a já vás poté budu kontaktovat s volnými termíny. Pokud máte přání ohledně focení a v mém portfoliu jste nic podobného nenašli, dejte mi vědět předem, abych byla schopná vám toho přání/focení splnit, jinak budou vaše výsledné fotky takové, jako vidíte u mě v portfoliu. Nejsou pro mě důležité ani 100% ostré fotky, důležité jsou pro mě emoce.

Termín focení je platný až po uhrazení zálohy ve výši 1000 Kč. V případě nemoci se záloha převádí na nově domluvený termín. V případě, že se zákazník neomluví a nedorazí na domluvené focení, je záloha nevratná.

PŘED FOCENÍM:

Na přípravě si dejte prosím záležet, ovlivňuje to celkový vzhled výsledných fotografií. Retušuji pouze pupínky, malé modřiny a škrábance, proto si dejte pozor na mastné vlasy, oprýskané nehty, atd. Oblečení s vámi ráda zkonzultuji. Zkuste se barevně sladit do zemitých barev, nedoporučuji velice těsné oblečení, ve kterém se necítíte dobře, žádné velké nápisy, obrázky, doporučuji basic oblečení v přírodních barvách. Dovezte si klidně kufr s oblečením, které před focením zkonzultujeme a během focení zvládneme 2-3 outfity. Mám k dispozici oblečení na půjčení pro ženy a děti. Na ateliérové focení doporučuji služby vizážistky. 

Pokud se na focení nemůžete dostavit, informujte mě předem. 

FOCENÍ:

Focení probíhá v ateliéru v Boskovicích během dne do max 16.h kvůli přirozenému světlu (adresa je 17.listopadu 15., žlutý dům, 1.patro nad optikou, parkovat se dá před ateliérem na velkém placeném parkovišti) , nebo v přírodě ve večerních hodinách v okolí Brna a Boskovic, ostatní + cestovné 10 kč/km tam i zpět. Fotím těhotenské, párové a rodinné focení. Na focení přijďte v dobré náladě a odpočatí. Budeme si povídat a smát se, nejkrásnější fotky jsou stejně ty přirozené momentky - proto se nebojte přede mnou projevit, můžete si u focení povídat, hladit se, být sami sebou. Dětem můžete vzít hračky, které zaujmou jejich pozornost. 

Fotím realitu a nejsem kouzelník, ale kdyby bylo něco v nepořádku, řekla bych vám to.  Lokalitu focení vám ráda doporučím, miluji focení v suchých trávách, u vody, na loukách, v lese, při západu slunce. Nikdy nefotím na přímém slunci, focení v přírodě probíhá ve večerních hodinách, práce se světlem je pro mě velice důležitá. Fotografie vám během focení budu ukazovat, odcházíme domů až jsem s výsledkem spokojená, proto se délka focení může lišit, záleží, jak se nám spolu bude fotit. 

PO FOCENÍ:

Doplatek základního balíčku focení je splatný ihned v den focení na účet. Náhledy vám zašlu do týdne od focení, vy prosím zašlete svůj výběr do 14 dnů. Retušuji pouze pupínky, malé modřiny a škrábance, neměním postavy, fotím realitu. Nespokojenost s vlastním vzhledem není důvod k reklamaci. Podle vašeho výběru vystavím fakturu na doplatek a od přijetí platby mám 4 týdny na úpravu finálních fotografií (pro expres úpravu fotografií do 5 pracovních dnů se připlácí 2000 Kč).  Fotografie vám zašlu přes úschovnu ke stažení do počítače v plném rozlišení. Odevzdávám pouze 100% odvedenou práci, tudíž se z důvodu nemoci, v době mé dovolené nebo ve svatební sezóně mohou termíny prodloužit, děkuji za pochopení. Neupravené fotografie neposkytuji. 

Odevzdané fotografie (JPG formáty) archivuji po dobu jednoho roku, v případě svatebních zakázek půl roku od odevzdání. Pokud dojde během této doby ke ztrátě, fotografie je možné opakovaně nahrát do galerie.  

 

 

Všechny fotografie jsou předmětem autorského práva a majetkem fotografa a nesmí být použity pro jakýkoli komerční účel, propagaci či prodej třetí straně bez písemného souhlasu autora. Fotografované osoby mohou používat fotografie pro svou nekomerční osobní prezentaci.Všechny mé fotografie zde, nebo IG disponují souhlasem daných osob ke zveřejnění. Neznalost podmínek vás neomlouvá.

Když jsem poprvé narazila na profil paní fotografky, věděla jsem, že to je to, co celou dobu hledám. Ta atmosféra, útulnost z fotek je až neuvěřitelná, jako by každá fotka měla vlastní příběh. Největší plus celého focení byla komunikace, naprosto přirozená a kamarádská. Paní fotografka poradí jak si stoupnout, kam s rukama, kam koukat nebo nekoukat, takže nervozita opadla a my si mohli focení užít. Ještě jednou děkujeme i za možnost focení s pejskem, bylo to komplikovanější, ale výsledek stojí za to.

Anička a František

"Kačenko děkuji moc za krásnou památku a příjemné usměvavé setkání.
S tebou šlo vše od srdíčka a jsi prostě člověk na správném místě. Těším se až malá bude mezi námi a přijdeme se společně bliknout.
Jedním slovem top"

Kristýna s rodinou

"Kati je úžasná, milá a talentovaná. Mám s ní již druhou zkušenost a rozhodně doporučuji. Focení bylo příjemné, plné srandy, krásného západu slunce a hlavně si to užil i náš malý rošťák. Krásné fotky dneska umí kde kdo... Ale zachytit atmosféru, lásku a kouzlo okamžiku, umí jen profík! Kači jedno velké děkuji! Jsi skvělá!"

Marcelka s rodinou

"Moje milá Kati, na fotky se samozřejmě díváme 50x a stále poprvé, jedna je lepší jak druhá a to i přes naši totální neprofesionalitu, dokázala jsi zastihnout dokonalý momentky a už se nemůžu dočkat, až budou viset na zdi a my vymyslíme další termín a téma na focení. To, jak se před tvým objektivem člověk cítí přirozeně a uvolněně, nemusím ani zmiňovat. Děkujeme mnohokrát! Jsi nejlepší!"

Kristýnka a Matěj

Zůstaň se mnou ve spojení

PŘIHLAŠ SE DO MÉHO EMAILOVÉHO SEZNAMU

Děkuji za odeslání!