top of page
DSC_1461.jpg
Když jsem poprvé narazila na profil paní fotografky, věděla jsem, že to je to, co celou dobu hledám. Ta atmosféra, útulnost z fotek je až neuvěřitelná, jako by každá fotka měla vlastní příběh. Největší plus celého focení byla komunikace, naprosto přirozená a kamarádská. Paní fotografka poradí jak si stoupnout, kam s rukama, kam koukat nebo nekoukat, takže nervozita opadla a my si mohli focení užít. Ještě jednou děkujeme i za možnost focení s pejskem, bylo to komplikovanější, ale výsledek stojí za to.

Anička a František

"Kačenko děkuji moc za krásnou památku a příjemné usměvavé setkání.
S tebou šlo vše od srdíčka a jsi prostě člověk na správném místě. Těším se až malá bude mezi námi a přijdeme se společně bliknout.
Jedním slovem top"

Kristýna s rodinou

"Kati je úžasná, milá a talentovaná. Mám s ní již druhou zkušenost a rozhodně doporučuji. Focení bylo příjemné, plné srandy, krásného západu slunce a hlavně si to užil i náš malý rošťák. Krásné fotky dneska umí kde kdo... Ale zachytit atmosféru, lásku a kouzlo okamžiku, umí jen profík! Kači jedno velké děkuji! Jsi skvělá!"

Marcelka s rodinou

"Moje milá Kati, na fotky se samozřejmě díváme 50x a stále poprvé, jedna je lepší jak druhá a to i přes naši totální neprofesionalitu, dokázala jsi zastihnout dokonalý momentky a už se nemůžu dočkat, až budou viset na zdi a my vymyslíme další termín a téma na focení. To, jak se před tvým objektivem člověk cítí přirozeně a uvolněně, nemusím ani zmiňovat. Děkujeme mnohokrát! Jsi nejlepší!"

Kristýnka a Matěj

bottom of page