top of page

JAK SI ZAREZERVOVAT FOCENÍ?

Pokud jste si jistí, že já jsem pro vás správný fotograf s ohledem na mé podání, portfolio, styl úprav do teplých barev - díky čemuž se mé barvy mohou od reálných barev lišit, rezervujte si focení přes formulář v sekci rezervace. Pokud máte přání ohledě focení a v mém portfoliu jste nic podobného nenašli, dejte mi vědět předem, abych byla schopná vám toho přání/focení splnit, jinak budou vaše výsledné fotky takové, jako vidíte u mě v portfoliu. Nejsou pro mě důležité ani 100% ostré fotky, důležité jsou pro mě emoce.

JAKÉ SI VZÍT OBLEČENÍ?

Oblečení s vámi ráda zkonzultuji. Zkuste se barevně sladit do zemitých barev, nedoporučuji velice těsné oblečení, ve kterém se necítíte dobře, žádné neonové barvy, velké nápisy ani obrázky. Na přípravě si dejte prosím záležet, ovlivňuje to celkový vzhled výsledných fotografií, i proto na ateliérové focení doporučuji služby vizážistky. Pro focení v ateliéru máme k zapůjčení dámské a dětské oblečení a doplňky.

JAK PROBÍHÁ FOCENÍ?

Budeme si povídat a smát se, nejkrásnější fotky jsou stejně ty přirozené momentky - proto se nebojte přede mnou projevit, můžete si u focení povídat, hladit se, být sami sebou. Dětem můžete vzít hračky, které zaujmou jejich pozornost, rodinné focení probíhá v tempu vašich dětí. Fotím realitu a nejsem kouzelník, ale kdyby bylo něco v nepořádku, řekla bych vám to. 

Lokalitu focení vám ráda doporučím, miluji focení v suchých trávách, u vody, na loukách, v lese, při západu slunce. Nikdy nefotím na přímém slunci, focení v přírodě probíhá ve večerních hodinách, práce se světlem je pro mě velice důležitá, ateliérové focení probíhá naopak přes den kvůli přirozenému světlu. Adresa ateliéru

je 17.listopadu 15, Boskovice, 1.patro nad optikou, parkovat se dá před ateliérem na velkém placeném parkovišti.

 

Doplatek základního balíčku focení je splatný ihned v den focení na účet. Náhledy vám zašlu do 2 týdnů od focení, finální fotografie do 6 týdnů od vašeho výběru. Odevzdávám pouze 100% odvedenou práci, tudíž se z důvodu nemoci, v době mé dovolené nebo ve svatební sezóně mohou termíny prodloužit, děkuji za pochopení. Neupravené fotografie neposkytuji. 

Když jsem poprvé narazila na profil paní fotografky, věděla jsem, že to je to, co celou dobu hledám. Ta atmosféra, útulnost z fotek je až neuvěřitelná, jako by každá fotka měla vlastní příběh. Největší plus celého focení byla komunikace, naprosto přirozená a kamarádská. Paní fotografka poradí jak si stoupnout, kam s rukama, kam koukat nebo nekoukat, takže nervozita opadla a my si mohli focení užít. Ještě jednou děkujeme i za možnost focení s pejskem, bylo to komplikovanější, ale výsledek stojí za to.

Anička a František

"Kačenko děkuji moc za krásnou památku a příjemné usměvavé setkání.
S tebou šlo vše od srdíčka a jsi prostě člověk na správném místě. Těším se až malá bude mezi námi a přijdeme se společně bliknout.
Jedním slovem top"

Kristýna s rodinou

"Kati je úžasná, milá a talentovaná. Mám s ní již druhou zkušenost a rozhodně doporučuji. Focení bylo příjemné, plné srandy, krásného západu slunce a hlavně si to užil i náš malý rošťák. Krásné fotky dneska umí kde kdo... Ale zachytit atmosféru, lásku a kouzlo okamžiku, umí jen profík! Kači jedno velké děkuji! Jsi skvělá!"

Marcelka s rodinou

"Moje milá Kati, na fotky se samozřejmě díváme 50x a stále poprvé, jedna je lepší jak druhá a to i přes naši totální neprofesionalitu, dokázala jsi zastihnout dokonalý momentky a už se nemůžu dočkat, až budou viset na zdi a my vymyslíme další termín a téma na focení. To, jak se před tvým objektivem člověk cítí přirozeně a uvolněně, nemusím ani zmiňovat. Děkujeme mnohokrát! Jsi nejlepší!"

Kristýnka a Matěj

DSC_0194.jpg
DSC_2963.jpg

Zůstaň se mnou ve spojení

PŘIHLAŠ SE DO MÉHO EMAILOVÉHO SEZNAMU

Děkuji za odeslání!
bottom of page