CENÍK FOCENÍ 

Ceník je platný od 8.9.2020.

PÁROVÉ A TĚHU FOCENÍ 2500,-

doba focení cca 45 min, exteriér/ateliér

20x foto elektronicky, barevná i čb varianta

fotografie nad rámec balíčku 150,-/ks

RODINNÉ FOCENÍ 2700,-

doba focení 45 min (až max 1,5h focení podle spolupráce dítěte) exteriér/ateliér

20x foto elektronicky, barevná i čb varianta

fotografie nad rámec balíčku 150,-/ks

DÁRKOVÝ POUKAZ

Poukaz můžete zakoupit na jakýkoliv druh focení. Platnost poukazu je 1 rok od zakoupení. Předání osobně nebo online.

INFORMACE K FOCENÍ:

Pokud vám mohu doporučit outfit, volte prosím jednobarevné oblečení přírodních barev a žádné nápisy. Na outfitu, líčení a účesu si dejte záležet, dost to ovlivňuje celkový vzhled výsledných fotografií. Oblečení s vámi ráda zkonzultuji a pokud byste uvítali profesionální vizážistku, předám vám kontakt a portfolio. Nikdy nefotím na přímém slunci, v létě mám nejraději západové focení ve večerních hodinách, rodinné focení může probíhat i přes den ve stínu. V zimním období je to právě naopak a fotím do 16.h, důležité je pro mě přirozené světlo. Všechny fotografie vznikly za těchto podmínek a nechci to měnit, jinak vám ráda doporučím jiného vhodného fotografa.

Při focení se nemusíte bát ani stresovat, že jste se nikdy nefotili. Začínám nastaveným pózováním, přesně vám řeknu, kam se dívat, kam dát ruce a později, až se uvolníte, přecházíme ve vašem tempu na uvolněné fotografie. Při focení je i moji prací, abyste se cítili dobře a uvolnili se. Budeme si povídat a smát se. Nejkrásnější fotky jsou stejně ty přirozené momentky :-) Proto se nebojte se přede mnou projevit, můžete si u focení povídat, hladit se, být sami sebou. Fotografie vám během focení budu ukazovat, abyste měli představu o výsledných fotografií. Na rodinné focení vezměte prosím dětem hračky, které zaujmou jejich pozornost, aby se na pár fotek dívali do foťáku. Jinak to většinou bývá v režií dětí a fotím převážně momentky, kdy si hrajete a mazlíte. Na rodinné focení můžete vzít babičku nebo kohokoliv jiného na pomoc, jen mi to prosím dejte vědět dopředu. 

Po focení vám do týdne zašlu náhledy, ze kterých si sami vyberete výsledné fotografie. Všechny výsledné fotky posílám i v černobílé variantě. Retušuji jen drobnosti na vyžádání, nezužuji postavy a nespokojenost s vlastním vzhledem není důvod k reklamaci. Při vašem finálním výběru rovnou odesílám  fakturu na zaplacení. Od vašeho výběru mám 14 dnů na konečnou úpravu. Fotografie vám zašlu přes úschovnu ke stažení do počítače v plném rozlišení. Z důvodu nemoci nebo ve svatební sezóně se mohou termíny prodloužit, děkuji za pochopení. Pokud byste chtěli poradit s tiskem fotografií, určitě se na mě obraťte.